Luksusowa Marka Roku 2021

Już po raz 12 w dniach 25-27 czerwca odbyła się gala Luksusowej Marki Roku 2021 w Pujszanach, letniej rezydencji jej organizatora, czyli Mariusza Pujszo. Ten wyjątkowo urokliwy zakątek w pobliżu Roztocza i Zamościa, gościł wielu znakomitych liderów biznesu, jak również osobistości z dziedziny kultury, sztuki, mediów oraz przede wszystkim wybitnych laureatów prestiżowej nagrody.

Gospodarzem gali był aktor, scenarzysta, wydawca i producent filmowy – Mariusz Pujszo, który jest jednocześnie pomysłodawcą tego prestiżowego wydarzenia, na które zostały zaproszone osobistości, walczące o statuetki w następujących kategoriach:

  • Luksusowa Marka Roku 2021,
  • Luksusowy Produkt Roku 2021,
  • Najwyższa Jakość Roku 2021,
  • Twórca Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych Roku 2021.

Plenerowa Gala Luksusowej Marki Roku

Gala Luksusowej Marki Roku to idealne miejsce na rozmowy i wymianę doświadczeń
na temat rynku dóbr luksusowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Już od 12 lat liderzy nominowanych firm, marek, czy produktów klasy premium spotykają się na gali, która łączy ekskluzywną jakość, dając jednocześnie możliwość dialogu dotyczącego trendów, rozwoju, oraz promowania korzyści, jakie płyną z wyboru produktów luksusowych.

Corocznie realizowane gale, obfitują nie tylko w arcyciekawe rozmowy, ale stają się miejscem zawierania nowych znajomości i kontaktów biznesowych, nawiązywania współpracy, jak również promowania własnej marki. To także sposobność do dzielenia się inspiracjami i szukania w gronie czołowych liderów, przydatnych wskazówek i rozwiązań dla biznesu.

To także spotkanie ludzi sukcesu, którym udało się wcielić swoje wizje i pomysły w życie, zainspirować innych, aby stworzyć coś wyjątkowego, oraz dać szansę pozostałym, aby mogli zasmakować odrobiny luksusu.

Ścieżki zawodowe zdobywców nagrody są niejednokrotnie inspiracją do naśladowania, gdyż nie zawsze droga od idei do unikatowego produktu jest łatwa i przyjemna, często wiedzie przez upadki, zwątpienia, zmianę założeń, dlatego też obecność i bezpośrednia rozmowa z człowiekiem sukcesu bywa bezcenna.

A jeśli dodamy jeszcze do tego unikatowe walory przyrodnicze Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego, w którym znajdują się Pujszany, czyli uwodzicielską przyrodę, epatującą swoim niebywałym bogactwem, to otrzymamy imponującą kompozycję, gdzie biznes miesza się z luksusem, sztuką, kulturą, mediami i ogromnym optymizmem organizatorów i uczestników, gdyż bez niego trudno byłoby osiągnąć sukces.

Jak mówi sam organizator gali, Mariusz Pujszo – „Nie ten odnosi sukces, kto wcześnie rano wstaje, ale ten, kto wstaje uśmiechnięty!”  i trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić.

Emocje konkursowe to nie wszystko, czego mogą spodziewać się licznie przybyli goście – sympozja, koncerty, występy teatralne, degustacje oraz targi  – to stałe już elementy gali.

Luksus ma różne oblicza i niejedno imię jak powiadają niektórzy – zależny jest od świadomości odbiorców.  Stąd tak wiele branż i marek pojawia się każdego roku na galę, by prezentowane produkty miały możliwość zaspokojenia wymagających potrzeb swoich odbiorców.

Laureaci otrzymują prestiżowe statuetki, które wieńczą wieloletnią pracę nad poszukiwaniem rozwiązań w drodze do wytworzenia unikatowych produktów, jak również wiarę w to, co się robi i ogromną determinację w dążeniu do celu.

Zdobycie statuetki otwiera również drzwi do świata sukcesu, gdyż emblemat Luksusowej Marki Roku na swoich produktach czy reklamach daje wiarygodność, że dany produkt rzeczywiście jest dobrem luksusowym.

Już 22 listopada 2021 r. (tj. poniedziałek) odbędzie się kolejna gala ,,Luksusowej Marki Roku”, podczas której zostaną rozdane prestiżowe statuetki. To wyjątkowe wydarzenie w hotelu Arche Krakowska, łączy liderów ze świata biznesu, którzy skupiają się na promowaniu i tworzeniu marki klasy premium. To także jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, podczas którego można nawiązać wiele kontaktów biznesowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej gali na https://luksusowamarkaroku.pl/

Materiał zewnętrzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here