Matka zginęła, syn walczy o życie

Młoda mieszkanka powiatu włodawskiego zginęła w wypadku pod Lubartowem. Jej audi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechało na przeciwny pas i czołowo zderzyło się z ciężarówką. Poważnie ranny w zdarzeniu został też jej 6-letni syn. Śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Do wypadku doszło w poniedziałek (15 listopada) po godzinie 12:00 na obwodnicy Lubartowa. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 28-latka z powiatu włodawskiego, kierując samochodem marki audi, jechała od Kocka w kierunku Lublina – mówi starszy sierżant Jagoda Stanicka z KPP w Lubartowie. – Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z samochodem ciężarowym marki daf. W wyniku wypadku kobieta poniosła śmierć na miejscu. Podróżujący z nią 6-letni chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. 47-letni kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń ciała, był trzeźwy. Na miejscu policjanci wyznaczyli objazdy. Droga przez kilka godzin była zamknięta. Wszystkie czynności wykonywano pod nadzorem prokuratora. Dalsze postępowanie wyjaśni szczegóły tego tragicznego zdarzenia – dodaje Stanicka.

W miejscu, w którym zginęła mieszkanka powiatu włodawskiego bardzo często dochodzi do wypadków. Ich główną przyczyną jest wyprzedzanie na tzw. trzeciego i nadmierna prędkość. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here