Nastolatek pogryzł nauczycielkę

Czterech młodych chuliganów wpadło do włodawskiej podstawówki. Nauczyciele i pracownicy próbowali złapać nieproszonych gości. Gdy jeden z nich został chwycony przez nauczycielkę, z całej siły ugryzł ją w rękę. Na szczęście skończyło się tylko na bólu i wielkim siniaku.

W piątek (17 grudnia) do Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie wtargnęło czterech chłopców w wieku od 14 do 16 lat. Nie byli to uczniowie tej placówki. Szybko zostali zauważeni przez nauczycieli pełniących dyżur na korytarzu, więc zaczęła się gra w kotka i myszkę. Gdy nauczycielka złapała jednego z hultajów, ten niewiele myśląc ugryzł ją z całej siły w rękę, po czym cała czwórka dała dyla. Na miejsce wezwano policję, która nie miała większych problemów z namierzeniem nieproszonych gości.

Okazało się, że nastolatkowie znani byli nie z osiągnięć w nauce, ale raczej z dość luźnego podejścia i do szkolnych obowiązków, i do życia. Po krótkim policyjnym śledztwie sprawa została przekazana do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich w Sądzie Rejonowym we Włodawie, który zadecyduje o ewentualnej karze dla chłopaków. Najsurowiej może być ukarany chłopak, który pokąsał nauczycielkę języka angielskiego, naruszając tym samym nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego. Za takie przestępstwo osoba dorosła może trafić za kraty nawet na trzy lata. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here