Nasz krajan w „Jeden z dziesięciu”

Bogusław Żelechowski z Wierzbicy ponownie wziął udział w teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. To jego piąty występ, a my mamy nadzieję, że zakończył się powodzeniem i wejściem do Wielkiego Finału. Wszyscy zainteresowani mogą śledzić potyczkę naszego krajana i trzymać za niego kciuki już w ten poniedziałek, 15 marca.

Bogusław Żelechowski to lekarz weterynarii z Wierzbicy. Mieszkańcom znany jest nie tylko ze swojej praktyki lekarskiej, ale i z działalności samorządowej. Był radnym powiatu chełmskiego od 2013 do 2018 roku, do którego dostawał się zawsze z rekordową liczbą głosów. Dwukrotnie próbował też swoich sił w wyborach na wójta Wierzbicy. W 2014 roku zabrakło mu zaledwie kilkudziesięciu głosów, aby je wygrać. Cztery lata później również wszedł do drugiej tury, ale wybory wygrała Zdzisława Deniszczuk.

Coś nam mówi, że Żelechowski nie odpuści i spróbuje swoich sił ponownie. Tak jak nie poddawał się w walce w teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Startował w nim już pięciokrotnie. A jego najnowszą potyczkę będzie można obejrzeć już w poniedziałek, 15 marca. Liczymy na sukces pana Bogusława i będziemy trzymać kciuki, aby obejrzeć go ponownie w Wielkim Finale, który będzie transmitowany w czwartek (18 marca). (bf)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here