Niewiarygodne, że przeżył

To prawdziwy cud, że kierowca ciągnika przeżył ten wypadek. Wiekowa maszyna rozpadła się na kawałki po tym, jak uderzyło w nią osobowe audi. Kierowca nie miał szans na hamowanie, bo traktorzysta niespodziewanie wyjechał z drogi podporządkowanej.


Do zdarzenia doszło we wtorek (27 lipca) około godziny 9.35 na drodze wojewódzkiej 816 w Dołhobrodach (gm. Hanna). – Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze ruchu drogowego, 77-latek kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Audi, który prowadził 32-latek – informuje Kinga Zamojska-Prystupa z KPP we Włodawie. – Obaj to mieszkańcy gminy Hanna. Kierowca audi nie odniósł obrażeń, zaś 77-latek z urazem został zabrany do szpitala.

Od kierującego ciągnikiem rolniczym pobrano krew do badań, natomiast kierowca audi w chwili zdarzenia był trzeźwy. Z uwagi na uszkodzenia zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają włodawscy policjanci. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych. Kierujmy pojazdami z rozwagą. Czasami chwila nieuwagi może nas wiele kosztować – ostrzega Zamojska-Prystupa. (bm, fot. OSP Hanna)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here