Nowy maszt wystraszył mieszkańców

Na niektórych mieszkańców powiatu krasnostawskiego padł blady strach. Kilka dni temu pod Krasnymstawem pojawił się nowy, sporej wielkości maszt. – Czy to aby nie technologia G5, wokół której jest tyle kontrowersji? – zastanawia się nasz Czytelnik. Starostwo powiatowe i inwestor zapewniają, że ludziom nic nie grozi.

W połowie ubiegłego tygodnia w Krupcu (gmina Krasnystaw) stanął maszt o wysokości kilkudziesięciu metrów. Jeszcze gdy leżał, wzbudzał kontrowersje.

– Tyle się teraz słyszy, że na całym świecie stawiają maszty z nową technologią, tzw. G5, która jest ponoć niebezpieczna dla ludzi. Mało kto protestuje i interesuje się tym tematem, bo wszyscy żyją pandemią koronawirusa – mówi nam mieszkaniec gminy Krasnystaw. Mało tego. Pojawiły się teorie spiskowe, że koronawirus i G5 są ze sobą ściśle powiązane, a ich cel to powszechna inwigilacja…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 04.05.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.