Oba Superpuchary Polski jednego dnia w Lublinie

Tegoroczne Superpuchary Polski w siatkówce kobiet i mężczyzn rozegrane zostaną jednego dnia w Lublinie. Święto ligowej siatkówki zawita do hali Globus już 20 października.

W starciu o Superpuchar Polski w piłce siatkowej kobiet im. Andrzeja Niemczyka 2021 spotkają się finaliści poprzednich rozgrywek TAURON Ligi – Grupa Azoty Chemik Police i Developres BELLA DOLINA Rzeszów. Z kolei o Superpuchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn 2021 powalczą mistrz Jastrzębski Węgiel z wicemistrzem i zdobywcą Pucharu Polski – Grupą Azoty ZAKS–ą Kędzierzyn–Koźle.

– Lublin to nowe i bardzo ciekawe miejsce na siatkarskiej mapie Polski – mówi Artur Popko, prezes zarządu PLS S.A. – Chcemy w Lublinie stworzyć święto ligowej siatkówki! Taki pomysł wydaje się być optymalnym rozwiązaniem, także w dobie pandemii i napiętych kalendarzy rozgrywek. Cieszę się, że kibice będą mogli najpierw zobaczyć starcie najlepszych ekip poprzedniego sezonu TAURON Ligi, a po nim bitwę drużyn z PlusLigi. Szykuje się sporo emocji i doskonałej siatkówki.

Oba mecze odbędą się 20 października – pierwszy rozpocznie się o godz. 17.30, drugi o godz. 20.30. Spotkania można będzie śledzić także na sportowych antenach Polsatu. Wejsciówki na oba wydarzenia do kupienia już od dziś na eBilet.pl. Ceny zaczynają się od 29 złotych. MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here