Odliczanie do pielgrzymki

3 sierpnia pątnicy po raz 44. wyruszą na szlak lubelskiej pielgrzymki na Jasną Górę, by przez 12 dni przemierzyć pieszo 320 km i 14 sierpnia dotrzeć do Częstochowy. Od 26 lipca działał będzie sekretariat pod archikatedrą, gdzie można zapisywać się na te wyjątkowe rekolekcje w drodze.


Piesza pielgrzymka do Częstochowy wyruszy jak zwykle spod archikatedry, po mszy św. po godz. 8.30. W tym roku pątnikom przyświecać będzie hasło „Drogowskazy Wiary”. Jedną z głównych intencji będzie modlitwa o pokój na świecie, szczególnie w Ukrainie.

Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi 85 zł. W przypadku 2 osób z rodziny jest to 140 zł, a dla 3 osób i więcej – 190 zł. Do 25 lipca trwają zapisy w parafiach, a od 26 lipca będzie uruchomiony sekretariat pielgrzymki pod Archikatedrą.

Osoby, które nie mogą iść, a chcą by ktoś zaniósł ich intencję, mogą wpłacić pieniądze na Fundusz „Idę z Tobą”. W ten sposób opłacą pielgrzymkę osobom, które z przyczyn finansowych nie mogłyby w niej uczestniczyć. Aktualne informacje dotyczące pielgrzymki są dostępne na stronie pielgrzymka.lublin.pl i na profilu na Facebooku. MG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here