Odpowie za pikantne filmiki

Bez wiedzy i zgody partnerki wielokrotnie nagrywał ich intymne zbliżenia. Po rozstaniu filmiki z nagą kobietą w roli głównej rozsyłał w mediach społecznościowych. Okazuje się, że to nie pierwsze tego typu przestępstwo popełnione przez 41-latka z gm. Hańsk.

Seweryn S. z gminy Hańsk jest dobrze znany organom ścigania przede wszystkim ze zbyt śmiałego zachowania w stosunku do kobiet. W 2011 roku 41-letni dziś mężczyzna został skazany na karę więzienia za próbę siłowego doprowadzenia dziewczyny do seksu oralnego bądź manualnego rozładowania jego napięcia seksualnego.

Wszystko działo się na przystanku przy drodze Chełm – Włodawa, na którym mężczyzna sprzedawał grzyby. Najpierw obnażył się przed zainteresowaną zakupem kobietą, a potem zaczął ją popychać, szarpać i przytrzymywać, dysząc jednocześnie jej w twarz, by zaspokoiła jego popęd. Zaatakowana stawiła jednak silny opór i zdołała uciec napastnikowi.

Seweryn S. wkrótce został zatrzymany, a w 2012 roku usłyszał wyrok skazujący. Odsiedział dwa lata.

Teraz grozi mu kolejne 5 lat za więziennymi kratami. Właśnie zakończyło się toczone przeciwko niemu śledztwo na wniosek byłej partnerki. Seweryn S. stanie przed sądem i będzie się tłumaczył z rozpowszechniania wizerunku nagiej osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody.

– Pokrzywdzoną jest była partnerka podejrzanego – mówi Jolanta Sołoducha, szefowa Prokuratury Rejonowej we Włodawie. – Postępowanie wykazało, że w okresie od czerwca do sierpnia 2020 Seweryn S. wielokrotnie i używając podstępu utrwalał wizerunek nagiej partnerki w trakcie czynności seksualnej i rozpowszechniał te materiały za pośrednictwem aplikacji messenger – tłumaczy pani prokurator. bm)