Otrzymali certyfikaty i nowe pasy

Zawodnicy

W LKSW Dan trwają zimowe egzaminy na stopnie. Po reprezentantach sekcji z Lublina i Łęcznej do sprawdzianów przystąpili taekwondecy ze Świdnika, Piask i Milejowa.


Promocje na wyższe stopnie dziecięce lub związkowe uzyskało kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników. Najmłodszy zdający miał zaledwie 4 lata, najstarszy przekroczył już sześćdziesiątkę. Promowani zawodnicy otrzymali certyfikaty i nowe pasy.

– W ferie zimowe nie odpoczywamy – mówi trener Piotr Bernat. – Zapraszamy także wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć – cały czas można się zapisywać na nasze zajęcia. Obok sekcji dziecięcych i młodzieżowych prężnie działa nasza grupa masters, gdzie rekreacyjnie ćwiczą dorośli – często rodzice naszych adeptów. 23 lutego weźmiemy udział w dwóch szkoleniach.

Kilku naszych kadetów uda się na zgrupowanie kadry pointfighting do Piaseczna, zaś w Warszawie odbędzie się seminarium z ukraińskim instruktorem taekwondo Igorem Chekhovem, posiadaczem szóstego dana, na którym również będziemy obecni. Wszystko to stanowi przygotowanie do bardzo pracowitego marca, gdzie mamy zaplanowane kilka startów – nie tylko w Polsce, ale także w Anglii i w Czechach.

Pracujemy już także nad obozem letnim, który w tym roku organizujemy w grupie aż pięciu klubów. 150 zarezerwowanych w ośrodku w Jantarze miejsc rozeszło się jak ciepłe bułeczki i już dzisiaj chętni mogą zapisywać się jedynie na listę rezerwową – dodaje Piotr Bernat.

BAS

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here