Perłowe dary serca trafią do najbardziej potrzebujących

Perła Browary Lubelskie po raz kolejny w okresie przedświątecznym dołączyła do grona firm wspierających podopiecznych Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Pracownicy browaru z zakupionych przez firmę produktów żywnościowych przygotowali 500 paczek – przeznaczonych dla osób korzystających z pomocy Caritas. Ponadto lubelskie lokale Perły – Perłowa Pijalnia Piwa i Perła Sport Pub – dla uczestników tegorocznej Wigilii Miłosierdzia, która odbędzie się 24 grudnia o godz. 10 na placu przed siedzibą Caritasu, przygotują 400 porcji świątecznego bigosu!

– Bardzo się cieszę, że między innymi dzięki tym naszym perłowym darom serca podopieczni Cartias otrzymają pomoc, która pozwoli im w większym stopniu poczuć magię świąt i stworzyć im namiastkę prawdziwej wigilii. Dziękuję ks. Pawłowi Tomaszewskiemu, dyrektorowi Caritas Archidiecezji Lubelskiej, że możemy  jednoczyć się w tak dobrej sprawie i pomagać mieszkańcom Lublina i regionu, którzy tej pomocy potrzebują – mówił w środę podczas przekazywania darów Maciej Ładwiński, szef marketingu spółki Perła Browary Lubelskie.

W 500 paczkach znalazły się produkty żywnościowe o przedłużonym terminie do spożycia m.in. makarony, kasze, olej, konserwy i słodycze.

– Bardzo serdecznie chciałbym podziękować Browarom Perła, że już trzeci raz pamiętają o naszej Caritas, a przede wszystkim pamiętają o tych najbiedniejszych, potrzebujących, którzy są wśród nas. Bardzo dziękuję za to, że możemy razem czynić to piękne dzieło miłosierdzia w imię świąt – mówił ks. Paweł Tomaszewski.BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here