Piłkarskie zakończenie 2017 roku z Ogniskiem TKKF Omega

Zespół Ale Taxi wygrał Pucharu 35-lecia Ogniska TKKF Omega.
W finale rozgromił 12:3 Osadę. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Adrian Prażmo 8, Norbert Iwanek 2, Mateusz Siedlecki i Krzysztof Burdzicki. Wcześniej, w drodze do finału, taksówkarze pokonali 3:2 w ćwierćfinale Tabal oraz 7:4 w półfinale Dalimex.

Galaktyczni Wojownicy Lublin okazali się najlepsi w XVII Memoriale Dariusza Kwieka, byłego dziennikarza sportowego „Gazety w Lublinie”. Drugie miejsce w turnieju, rozegranym w sobotę w hali SP nr 52, zajęła Omega, trzecie FC Felin, a czwarte Mocni Lublin.

Tradycyjnie już w sylwestra, na Orliku przy SP nr 52 na Felinie, spotkali się młodzi piłkarze Omegi, by pożegnać kończący się rok.
Tym razem w meczu (rozgrywanym już po raz 14!) „zieloni” pokonali „niebieskich” 15:11. Bramki dla zwycięzców zdobyli Mateusz Ozimek 9 (w tym ostatnią w 2017 roku), wychowanek Widoku Lublin, od 1,5 roku reprezentujący ekstraklasową Pogoń Szczecin, Michał Król z Legii Warszawa, do której przed 2,5 roku trafił z Motoru oraz Dawid Adamczyk; dla pokonanych: Kuba Piech 5, Oskar Hyćko 4 i Maciej Żaba 2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here