Pokłócili się o piwo

Interwencji policji wymagała awantura, którą wszczęło dwóch kumpli od kieliszka. Panowie mieli różne zdanie w kwestii tego, który z nich powinien wypić ostatnie piwo. Sprawę szybko rozstrzygnęli mundurowi, którzy stwierdzili, że jeden z awanturników jest poszukiwany.

We wtorek (15 marca) około 22:30 urszulińscy policjanci zostali skierowani na interwencję domową w gminie Urszulin. – Na miejscu okazało się, że dwaj mężczyźni, którzy razem spożywali alkohol, pokłócili się o piwo – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. – Podczas legitymowania wyszło na jaw, że 52-letni mieszkaniec gminy Urszulin jest osobą poszukiwaną i ma do odbycia ponad dwa tygodnie kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie, skąd trafił do Zakładu Karnego.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali jeszcze trzy inne osoby ukrywające się przed organami ścigania. Byli to: 47-latek z gminy Włodawa, 36-latek z Włodawy oraz 44-latek z gminy Wola Uhruska. Wszyscy mieli do odbycia karę kilku dni aresztu i od zasądzonej kary uwolnili się, wpłacając grzywnę. Wzmożone działania były prowadzone w ramach realizacji akcji „Poszukiwany” – dodaje Tadyniewicz. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here