Pomóż zwierzętom, wygraj nagrody

„Pomóż zwierzętom i wygraj jedną z 43 nagród” – pod takim hasłem odbywa się kolejna akcja Stowarzyszenia WeRwA. W zabawie wezmą udział wszyscy, którzy do 22 listopada przyniosą do sklepu Metro przy ul. Pijarskiej 5 w Chełmie dowolne opakowanie karmy dla psów lub kotów.

Do daru dla bezdomniaków ze schroniska należy dołączyć wypełniony kupon (do pobrania na miejscu oraz w sklepach czy szkołach i instytucjach na terenie miasta). Na nim należy napisać, dlaczego pomaganie bezdomnym zwierzętom jest ważne. Laureatów wybierze powołana komisja, 24 listopada zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej SMS-em.

Do wygrania są: 3 wycieczki do bajkowej siedziby Dziadka Mroza w białoruskiej części Puszczy Białowieskiej od Stowarzyszenia WeRwA, 10 zestawów (kijek do selfie, wodoodporny pokrowiec na telefon, torba termiczna, jogurt, serek) od Spółdzielni Mleczarskiej Bieluch, 10 zestawów szefa (frytki, mięso, surówka i jabłko) od Ali Kebab, 10 gier planszowych od Galerii Dziecięcej Pokusa oraz 10 zestawów pizza i jabłko od Halo Pizza.

Wycieczka do Dziadka Mroza odbędzie się 14 grudnia oraz być może 21 grudnia. Przypominamy, że do wyjazdu na Białoruś niezbędny jest paszport. Więcej o wycieczce na stronie www.wycieczkinawschod.pl. (opr. pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here