Prehistoria w zasięgu ręki – rusza Wystawa Zaginiony Świat

Egzotyczne gady, 7-metrowa łapa Brachiozaura, najrzadsze minerały i skamieliny oraz wiele innych atrakcji już od 1ego czerwca w hali wystawienniczej Outlet Center przy ul. Mełgiewskiej 16 D w Lublinie. Wystawa Zaginiony Świat potrwa do 30ego czerwca.

Ekspozycja skierowana jest do wszystkich miłośników szeroko rozumianej prehistorii, zarówno tych najmłodszych, młodzieży jak i najstarszych. Będzie to alternatywna lekcja paleobiologii, palezoologii, geografii oraz geologii historycznej. Rzadkie minerały i skamieliny prawie wszystkich form życia będą na wyciągnięcie ręki, a każdy uczestnik wystawy stanie „oko w oko” z największymi i najgroźniejszymi stworzeniami jakie kiedykolwiek stąpały czy pływały po Ziemi.

Wśród eksponatów znajdziemy: rekonstrukcję szkieletu t-rexa, łapy Brachiozaura, głowy ryby potwora Dukleusteusa. Na odwiedzających czekają również egoztyczne gady, min.: anakonda żółta, boa dusiciel, pyton królewski, krokodyle.

Organizatorzy wystawy zapraszają codziennie w godzinach otwarcia Outlet Center (pon.-sob.10.00-21.00, niedz. 10.00-20.00), normalny bilet kosztuje 10 złotych (normalny) i 8 złotych (ulgowy).