Prostytucja w mieście będzie

Postępowanie przygotowawcze w sprawie gangu sutenerów prowadzących tzw. mieszkaniówki jest już na półmetku. Działająca w mieście agencja towarzyska została zlikwidowana, ale jak mówi prokuratura: – Czy to w Chełmie, czy w innym mieście, to było, jest i będzie dalej, bo obie strony pozostają zainteresowane. Takie są prawa rynku.

W styczniu tego roku 150 policjantów z CBŚ i antyterrorystów, na polecenie podkarpackiego wydziału departamentu Prokuratury Krajowej w Rzeszowie, wkroczyło jednocześnie do 19 mieszkaniówek na terenie 24 miast, w tym w Chełmie. Przeszukali lokale, w którym prowadzone były agencje, i przesłuchali zastałe tam prostytutki w charakterze świadków. Łącznie zabezpieczono około 300 tys. zł w gotówce, samochody o wartości 55 tys. zł oraz dokumentację i odręczne zapiski, stanowiące materiał dowodowy w sprawie…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 03.08.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here