Przegrał walkę o życie

Kilka dni walczył o życie 21-latek z gminy Wyryki, którego auto wpadło w poślizg i zderzyło się z jadącym z naprzeciwka samochodem. Niestety, w ubiegłym tygodniu mężczyzna zmarł nie odzyskawszy przytomności. Nasze ustalenia wskazują, że do Okuninki jechał po dziewczynę, z którą tego dnia miał iść na wesele.

W sobotę (3 października) około 7.30 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu czołowym dwóch aut na drodze wojewódzkiej numer 812 na trasie Włodawa – Chełm na wysokości Okuninki. – Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że na łuku jezdni kierujący VW Golfem 21-latek z gminy Wyryki wpadł w poślizg i uderzył w jadące z naprzeciwka audi.

Samochodem jechał 30-latek z Włodawy wraz z pasażerką. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitala – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. Najpoważniej ucierpiał w wypadku jego domniemany sprawca, czyli kierowca Golfa. W bardzo ciężkim stanie został przewieziony śmigłowcem do szpitala klinicznego w Lublinie, gdzie przeszedł szereg operacji.

Niestety, lekarze przegrali walkę o jego życie. W środę (7 października) u młodego mężczyzny nastąpiła śmierć mózgowa, więc zapadła decyzja o odłączeniu aparatury sztucznie podtrzymującej życie. Mniej poważne obrażenia wynieśli ze zderzenia kierowca i pasażerka audi. 30-latek doznał jedynie niewielkich ran, zaś jego towarzyszka ma złamaną nogę i potłuczenia. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśnia Prokuratura Rejonowa we Włodawie. (bm, fot. PSP Włodawa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here