Remis nie krzywdzi nikogo

Podziałem punktów zakończył się mecz I wojewódzkiej ligi juniorów młodszych pomiędzy Niedźwiadkiem Chełm, a Widokiem Lublin. Wynik 1:1 (0:1), jak mówi Anatol Obuch, trener Niedźwiadka, nie krzywdzi żadnej z drużyn. Gola dla gospodarzy zdobył kapitan zespołu Patryk Dubaczyński.
Spotkanie Niedźwiadka z Widokiem od pierwszych minut było wyrównane. Obie drużyny dużo walczyły w środku boiska, starając się zabezpieczyć dostęp do własnej bramki. W pierwszej połowie gola strzelili goście. – Nasz obrońca niepotrzebnie sfaulował w polu karnym rywala i sędzia podyktował jedenastkę. Akcja miała miejsce w narożniku szesnastki, nie było jakiegoś zagrożenie – opowiada Anatol Obuch.
W drugiej części gry podopieczni trenerów Obucha i Andrzeja Krawca doprowadzili do remisu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę do siatki z najbliższej odległości wpadkował kapitan drużyny Niedźwiadka, Patryk Dubaczyński. Końcówka należała do Widoku. – Goście mieli kilka okazji strzeleckich, dwukrotnie świetnie interweniował nasz bramkarz – podkreśla A. Obuch.
Niedźwiadek zagrał w składzie: Szymkowiak – Jaroszek (41 Wójcicki), Dubaczyński, Rossa, Małysz, Jabłoński (41 Giedz), Krawiec, Rak, Grądz, Jodłowski, Jaszcz (50 Głębocki). W sobotę chełmianie na wyjeździe zmierzą się z OSiR-em Biłgoraj.
Pozostałe wyniki: Avia Świdnik – Hetman Zamość 1:1, OSiR Biłgoraj – BKS Lublin 1:5, Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin – Motor Lublin S.A. 0:4, TOP 54 Biała Podlaska – Stal Kraśnik 5:1, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wisła Puławy 1:2, Orlęta Radzyń Podlaski – Górnik Łęczna 2:0.
1. Motor S.A. 3 9 13-1
2. Wisła 3 7 5-3
3. BKS Lublin 2 6 10-2
4. Górnik 3 6 4-2
5. Orlęta R.P. 3 6 6-5
6. Niedźwiadek 3 4 6-5
7. Avia 3 4 4-3
8. TOP 54 3 3 5-6