SOR jak biznesklasa

Kto miał okazję trafić na szpitalny oddział ratunkowy w większym mieście, ten wie, że czas oczekiwania na pomoc może wynosić nawet kilka godzin. We Włodawie tego problemu nie ma. Pacjenci są „obsługiwani” od ręki i w bardzo profesjonalny sposób.

Jedną z największych zalet włodawskiego szpitala jest brak oczekiwania w kolejce na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Pacjenci, którzy trafiają na SOR, są od razu zaopiekowani przez medyków, którzy po rozpoznaniu wzywają na oddział lekarza z odpowiednią specjalizacją….

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu papierowym i w wydaniu PDF z 06.06.2022 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.


4 KOMENTARZE

  1. Znajdą się zawsze takie osoby, którym się nie dogodzi. My narzekamy a z Warszawy, Lublina czy innego miasta ludzie są zadowoleni, że nie tracą całego dnia na czekanie aby się dostać do lekarza. Co do personelu to jak wszędzie bywa różnie ale Panie pielęgniarki bardzo miłe i jak byłem to w ciągu 20 minut ze trzy się pytały z jakiego powodu jestem i czy nie chcę się położyć.

  2. Nowy tydzień chyba sobie kpiny urządza pisząc takie głupoty,trzeba się przekonać na własnej skórze jak to wygląda a potem pisać artykuł rzetelny a nie wysłany z palca,byłem to się przekonałem jak wygląda rzeczywistość

  3. Szkoda że tego samego nie można powiedzieć o SOR w Hrubieszowie. Tu są tylko pretensje, wrzucanie ludzi do jednego worka i brak żetelnej opieki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here