Spotkanie Klubu Podróżnika

Chełmski Dom Kultury i Stowarzyszenie WeRwA zapraszają 12 września o godz. 19.00 do Kawiarni Artystycznej De Caffencja na spotkanie Klubu Podróżnika.

Hasło przewodnie spotkania to: „6 lat przez świat, czyli samotna podróż mamy i córki”. Joanna Nowak wraz z córką Gają opowiedzą gościom o motywacji, która pchnęła je w podróż, napotkanych trudnościach, odwiedzonych miejscach, spotkanych ludziach, a także podzielą się swoją praktyczną wiedzą o tym, jak podróżować samodzielnie po świecie. J. Nowak jest fizjoterapeutką, podróżniczką, blogerką, samotną mamą.

7 maja 2014 roku wyruszyła wraz z 22-miesięczną córeczką Gają w podróż do Peru, która zamiast skończyć się po trzech miesiącach, trwała sześć lat i została przerwana dopiero przez pandemię. Przez ten czas, dysponując budżetem 23 zł dziennie na osobę duet mamy i córki przemierzał niespiesznie świat, korzystając z publicznych środków transportu i zatrzymując się u miejscowych ludzi.

Przeżyte przygody i emocje Asia spisywała na blogu „Somos Dos – migawki z podróży Małej i Dużej”, który w prestiżowym konkursie Gala Twórców Onet został uhonorowany tytułem Blog Roku 2015 w kategorii Podróże. Wstęp na spotkanie w „De Caffencji” wolny. (opr. mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here