Sprawniejsza obsługa w starostwie

Od początku marca 2019 r. usprawniono system obsługi interesantów w wydziale komunikacji starostwa powiatowego Krasnymstawie. Zainstalowano system kolejkowy, który ma na celu szybsza obsługę interesantów.

Na korytarzu zamontowany został biletomat, który pozwoli na usystematyzowanie osób mających do załatwienia sprawę w wydziale. Wystarczy kliknąć w interesującą nas rubrykę, a automat wydrukuje bilet z numerkiem. W odpowiednim momencie na monitorze pojawi się numer interesanta i stanowisko, do którego należy się udać.

W tym czasie klienci mogą oczekiwać na swoją kolej w nowej poczekalni, która została wyposażona w stoliki i krzesła. Znajduje się tam także monitor i system głośnomówiący, przywołujący kolejnych interesantów. Kolejkę będzie można zarezerwować również poprzez internet.

Na stronie starostwa, www.krasnystaw-powiat.pl, pojawi się odpowiedni link i tam na zasadzie podobnej jak zakupuje się bilety do kina będzie można wybrać sobie dzień i odpowiednią dla interesanta godzinę. Będzie można także sprawdzić stan kolejki w danym momencie. Godziny pracy wydziału pozostają bez zmian: od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30, za wyjątkiem wtorku, kiedy to wydział pracuje od 8.00 do 16.00. (k)