Stok w Bobliwie jednak zamknięty

Wbrew zapowiedziom właściciel stoku narciarskiego w Bobliwie nie zdecydował się na jego otwarcie. – Przygotowaliśmy stok i mamy nadzieję, że pogoda aż tak szybko nie zniszczy naszej pracy i po zniesieniu obostrzeń stok jak najszybciej zostanie otwarty – mówi Wiesław Paluch.

Przed dwoma tygodniami napisaliśmy, że stok w Bobliwie dołączy do buntu przedsiębiorców. W rozmowie telefonicznej jego właściciel Wiesław Paluch przekonywał nas, że stok zostanie uruchomiony z dniem 25 stycznia. Tak się jednak nie stało. Właściciel zmienił zdanie, o czym dowiedzieliśmy się już po zamknięciu poprzedniego numeru gazety.

– Po zapoznaniu się z wszystkimi artykułami prawnymi i rozmowie z innymi właścicielami stoków narciarskich, w tym prezesem Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych, podjęliśmy decyzję, że Stok Bobliwo zostaje zamknięty do zniesienia obostrzeń naszej branży. Przygotowaliśmy stok i mamy nadzieję, że pogoda aż tak szybko nie zniszczy naszej pracy i po zniesieniu obostrzeń obiekt jak najszybciej zostanie otwarty.

Do czasu zamknięcia stoków, drodzy Państwo, dbajcie o swoje zdrowie oraz bliskich. Z pozdrowieniami, Wiesław Paluch – czytamy na facebooku Stoku w Bobliwie. (i)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here