Strzeleckie fajerwerki na początek

W miniony wtorek rozpoczęła się rywalizacja w ramach Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej w Świdniku. Do rozgrywek organizowanych przez stowarzyszenie Manufaktura Futbolu zgłosiło się dwanaście drużyn.


– Już pierwsze mecze pokazały, że czekają nas nie lada emocje – mówi Jacek Kosierb, prezes stowarzyszenia Manufaktura Futbolu, organizator ligi PABLO, finansowanej ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Świdnik i toczącej się pod honorowym patronatem burmistrza Waldemara Jaksona.

Najwyższą wygraną na inaugurację w grupie open zanotowali Mechanicy Zdunek Service, którzy zaaplikowali ekipie Uczniowie FC Wahadłowi, aż osiem goli, nie tracąc żadnego. Jeszcze więcej bramek, bo aż po 10, zdobywali w drugiej, czwartkowej kolejce Piekarze Adampol oraz Kominiarze! Pierwsi rozgromili 10:0 Uczniów, drudzy 10:1 Handlowców!

W gr. 35+ świetnie spisali się Awiatorzy PZL Świdnik Leonardo, którzy wygrali dwukrotnie, za każdym razem zdobywając po 8 goli. BAS

GRUPA OPEN

Budowlańcy LSW – Muzycy Orlik Skład 0:1 (0:1)

Budowlańcy: Bartosz Makaj, Damian Lipiński, Mateusz Borowiec, Damian Brankiewicz, Adrian Rymarz, Łukasz Uliczny, Konrad Koper, Sebastian Januszek, Grzegorz Kosior, Hubert Wnuk, Marek Niedźwiedź, Hubert Świetlicki.

Muzycy Orlik Skład: Dawid Wawer, Bartłomiej Wosiak, Michał Wardziński, Bartłomiej Musiatowicz, Przemysław Myśliwiec, Filip Kruk, Jakub Korgol, Tomasz Augustyniak.

Bramka: Musiatowicz 4.

Handlarze KS Albatros – Kominiarze Homer Systemy Kominowe 4:0 (0:0)

Handlarze: Karol Grodzki, Mateusz Selwa, Janusz Jędrych, Konrad Maziarczyk, Daniel Wójcik, Michał Bujnik, Mateusz Romak, Patryk Paluch, Mateusz Kozłowski.

Kominiarze Homer Systemy Kominowe: Arkadiusz Rycaj, Maciej Duda, Mateusz Cadima, Grzegorz Pyć, Michał Chyliński, Bartłomiej Dziachan, Jacek Trumiński, Paweł Łuć, Dariusz Zarzycki.

Bramki: Wójcik 17, 20, Bujnik 20, Maziarczyk 24.

Handlowcy Creatio Team – Piekarze Adampol Team 2:3 (1:3)

Handlowcy Creatio Team: Łukasz Karalus, Tomasz Kulisz , Paweł Fijałkowski, Krzysztof Wójcik, Tomasz Sapuła, Michał Romanowski, Łukasz Skroban.

Piekarze: Oskar Jachimczuk, Paweł Szyjduk, Igor Szewczyk, Krystian Joć, Jacek Kochalski, Maksymilian Kuś, Marcin Szyjduk, Mateusz Warda, Piotr Chlebuś.

Bramki: Fijałkowski 4, 21 – P. Szyjduk 1, 6, M. Szyjduk 10.

Uczniowie FC Wahadłowi – Mechanicy Zdunek Service 0:8 (0:4)

Uczniowie: Bruno Stępniak, Maciej Jackowski, Jakub Szlakiewicz, Marcel Mościcki, Mateusz Lesicki, Maciej Partyka, Kacper Ciozda, Tymon Mroczko, Dawid Wdowicz.

Mechanicy: Damian Wiński, Grzegorz Mazur, Michał Zdunek, Łukasz Gąbka, Kamil Kosiba, Grzegorz Duda, Karol Marczuk, Adam Pawłowicz, Mateusz Rudzki, Aleksander Kowalczyk.

Bramki: Mazur 4, 20, 21 Duda 5, Gąbka 9’, Zdunek 12, Pawłowicz 22, Kowalczyk 26.

Piekarze Adampol – Uczniowie FC Wahadłowi 10:0 (4:0)

Bramki: Bród 5, M. Szyjduk 8, Cegiełka 9, Kochalski 10, 17, 24, P. Szyjduk 15, 24, Joć 20, samobójcza 21.

Kominiarze – Handlowcy Creatio Team 10:1 (6:1)

Bramki: Kulisz 13 – Harasim 4, Barwiak 6, 9, 11, 12, 20, 23, 24, Chyliński 12, Duda 22.

Budowlańcy LSW – Handlarze KS Albatros 1:3 (0:1)

Bramki: Niedźwiedź 16 – Kobiałka 1, 25 – rzut karny, Bujnik 26.

Muzycy Orlik Skład – Mechanicy Zdunek Service 0:5 (0:2)

Bramki: Marczuk 1, 9, Kosiba 19, Gąbka 20, 22.

1. Mechanicy 2 6 13-0
2. Piekarze 2 6 13-2
3. Handlarze 2 6 7-1
4. Kominiarze 2 3 10-5
5. Muzycy 2 3 1-5
6. Budowlańcy 2 0 1-4
7. Handlowcy 2 0 3-13
8. Uczniowie 2 0 0-18

GRUPA „35+”

Służba Liturgiczna – Awiatorzy PZL Świdnik Leonardo 1:8 (0:2)

Służba: Krzysztof Woś, Piotr Ćwikliński, Radosław Żuk, Dominik Pastusiak, Mirosław Sobiesiak, ks Łukasz Stasiewicz, Dariusz Kowalik, Marcin Kusiak, Łukasz Skroban.

Awiatorzy: Piotr Chlebuś , Tomasz Bereza, Radosław Woś, Jacek Kochalski, Kamil Cieśla, Ludwik Kawalec, Marcin Bijas.

Bramki: Sobiesiak 17 – Kawalec 2, Cieśla 4, 21, 22, Woś 18, 23, Kochalski 18, Bereza 24.

Służba Liturgiczna – Geodeci Dream Team

3:0 walkower

Awiatorzy PZL Świdnik Leonardo – Prezesi FC 8:2 (3:1)

Prezesi: Wojciech Lesicki, Wojciech Nowosadzki, Wojciech Łukasiewicz, Hubert Wnuk, Giuseppe Nigro, Salvatore Nigro, Jacek Kosierb.

Bramki: Cieśla 2, 7, 19, 23, 25, Bijas 13, Woś 18, Kochalski 20 – G. Nigro 4, S. Nigro 21.

Geodeci Dream Team – Prezesi FC 4:3 (1:1)

Geodeci: Jerzy Puczkowski, Artur Łuka, Norbert Ładniak, Rafał Książek, Paweł Augustyniak, Rafał Cholewa, Dariusz Kobiałka, Sławomir Łukowski, Jerzy Ornal, Jarosław Komarzeniec.

Bramki: Komarzeniec 7, 25 Łukowski 17, Książek 20 – Wnuk 6, Łukasiewicz 14, Wnuk 22.

1. Awiatorzy 2 6 16-3
2. Geodeci 2 3 4-6
3. Sł. Liturgiczna 2 3 4-8
4. Prezesi 2 0 5-12

W następnej kolejce – 3. kolejka – 4 maja (wtorek):

Uczniowie FC Wahadłowi – Kominiarze Homer Systemy Kominowe (18:00), Handlarze KS Albatros – Muzycy Orlik Skład (18:30), Mechanicy Zdunek Service – Piekarze Adampol Team (19:00), Handlowcy Creatio Team – Budowlańcy LSW (19:30), Awiatorzy PZL Świdnik Leonardo – Służba Liturgiczna (20:00), Prezesi FC – Służba Liturgiczna (20:30).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here