droga DK12
Ktoś „oślepił” fotoradar. Sprawców szuka policja
Ustawiony na DK12 w Anusinie (gm. Siedliszcze) fotoradar rokrocznie rejestruje niemal najwięcej wykroczeń spośród wszystkich tego typu urządzeń w regionie. Najwyraźniej komuś to przeszkadzało,...










![Pół wieku „Polesia” we Włodawie [GALERIA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/06/50-lat-polesia-2-218x150.jpg)














