Tłumy na otwarciu

W czwartek (20 stycznia) swoje podwoje dla klientów z Włodawy i okolic otworzyła sieć marketów Netto. Sklep powstał w miejscu dawnego Tesco i już pierwszego dnia przeżył prawdziwe oblężenie.

W czerwcu 2020 roku spółka Salling Group, właściciel sieci handlowej Netto, podpisała umowę z właścicielem sieci handlowej Tesco o zakupie polskiej części biznesu wywodzącej się z Wielkiej Brytanii. W wyniku umowy ok. 300 sklepów Tesco w ciągu najbliższych lat zostanie przebudowanych i zmieni się w sklepy Netto. Niestety, w planach tych zabrakło miejsca dla chełmskiego Tesco. Dlatego pierwszym miastem w regionie, którego mieszkańcy mogą zrobić zakupy w markecie Netto jest Włodawa.

Otwarcie nowego marketu przy ul. Korolowskiej miało miejsce w czwartek (20 stycznia). Tego dnia parking pod marketem był zapełniony do ostatniego miejsca aż do wieczora. Wielu klientów przyjechało tylko z ciekawości, nie planując żadnych zakupów, ale liczne promocje przygotowane specjalnie na otwarcie skutecznie kusiły i sprawiały, że trzeba było sięgnąć do kieszeni o wiele głębiej, niż to było w planach. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here