Tragedia w drodze na pogrzeb

Lubelski aktor Przemysław Gąsiorowicz (43 l.) zginął w wypadku samochodowym na obwodnicy Lubartowa. Jechał do Kocka na pogrzeb innego aktora, Witolda Kopcia.

Do tragedii doszło w minioną sobotę około godz. 14, kiedy kierujący peugeotem Przemysław Gąsiorowicz z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost na nadjeżdżającą z przeciwka hondę.

– W wyniku zdarzenia obaj kierujący doznali poważnych obrażeń ciała i zostali przetransportowani śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitali w Lublinie. Obrażeń ciała doznał również 70-letni pasażer peugeota. Natomiast pasażerowie hondy – 38-latka i dwójka małych dzieci nie odnieśli obrażeń – informuje młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z KWP Lublin.

Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń aktor zmarł w szpitalu.

Funkcjonariusze z Lubartowa pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które wyjaśni szczegółowe okoliczności tragedii.

Przemysław Gąsiorowicz wraz z innym aktorem Teatru im. Juliusza Osterwy jechali do Kocka na pogrzeb swojego kolegi ze sceny Witolda Kopcia, który zmarł 3 stycznia br.
(l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here