Twierdza szpital – telefonu nie odbierają, do rejestracji nie wpuszczają

64 razy próbował połączyć się telefonicznie ze szpitalną rejestracją mieszkaniec Chełma, żeby umówić się na badanie. Nie udało się. Schorowany mężczyzna pojechał do szpitala osobiście, ale nie wpuszczono go do rejestracji. – To jakiś absurd! Jak tak można traktować ludzi!? Jak ten szpital funkcjonuje i za co bierze pieniądze!? – denerwuje się.

Odkąd trwa pandemia, dostęp do lekarza jest utrudniony. Plaże i sklepy pełne, ale przychodnie jak twierdze nie do zdobycia. I chociaż pacjenci zawsze narzekali na problemy z rejestracją do przyszpitalnych przychodni w Chełmie, tj. długie kolejki, to teraz denerwują się, że nie mogą dodzwonić się do rejestracji. O tych przeszkodach pisaliśmy wielokrotnie. Ale ludzie denerwują się, że mimo skarg dyrekcja szpitala nie jest w stanie poradzić sobie z prostą sprawą.

Niemoc szpitala

W miniony piątek na zajęty numer rejestracji znowu poskarżyło nam się kilkoro czytelników.

– Dostałam skierowanie do specjalisty i od wtorku starałam się dodzwonić do rejestracji – mówi…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 10.08.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.