Typy dnia i 3 inne sposoby na zwiększenie wygranych u bukmachera

Osiągnięcie sukcesu w obstawianiu u bukmachera jest w zasięgu ręki każdego typera, niezależnie od doświadczenia. Wystarczy pamiętać o kilku podstawowych zasadach i sięgać do wiarygodnych i rzetelnych źródeł, które dostarczają informacji o tym, co dzieje się w świecie sportu i hazardu. Sprawdź, jak typy dnia, zakłady na żywo i inne rodzaje zakładów oraz metody ich obstawiania wpływają na wysokość i prawdopodobieństwo wygranych!

  1. Pośpiech nie jest dobrym doradcą
  2. Wyniki na żywo nie tylko dla koneserów
  3. Typy dnia u bukmachera – jak bukmacherzy ustalają kursy?
  4. Rozważnie dobieraj swoje cel

 

Wypracowanie własnych metod zyskownego obstawiania wymaga czasu, jednak nie każdy jest na tyle cierpliwy, aby pracować nad nimi samemu. Kluczem do sukcesu jest zrozumienie, które kursy są najbardziej opłacalne, jak ustalają je bukmacherzy oraz czym są typy bukmacherskie.

Pośpiech nie jest dobrym doradcą

Pierwsze, nawet niewielkie wygrane pozytywnie nastrajają do dalszego obstawiania i „nakręcają” graczy na inwestowanie większej ilości środków w grę. Należy jednak zachować rozwagę – kontroluj swój bankroll i konsekwentnie dąż do postawionego sobie celu. Nie popadaj w skrajności – ciesz się z wygranych, ale niezbyt hucznie, nie zrażaj się przegranymi i nie pozwól, aby wytrąciły Cię z równowagi.

Wyniki na żywo nie tylko dla koneserów

Powszechnie uważa się, że obstawianie zakładów live to kwintesencja gry u bukmachera, a rozrywka ta przeznaczona jest jedynie dla wytrawnych, doświadczonych graczy. W rzeczywistości nawet początkujący typer może śledzić wyniki na zywo i na podstawie ich obserwacji uczyć się, jak zmieniają się kursy bukmacherskie. Obstawianie zakładów live to też dobra metoda na minimalizowanie ryzyka przegranej – kiedy wytypujesz zakład na swojego faworyta, a ten przegrywa, w trakcie spotkania możesz postawić drugi kupon, z typem na przeciwną drużynę. W ten sposób wygrana z jednego kuponu może zrównoważyć stratę z drugiego.

Typy dnia u bukmachera – jak bukmacherzy ustalają kursy?

Wysokość kursów bukmacherskich zależy w dużej mierze od popularności poszczególnych wydarzeń. Upraszczając – bukmacher ustala kursy, biorąc pod uwagę to, jak typerzy będą chcieli obstawiać wyniki wydarzenia. Nie zawsze wiąże się to z prawdopodobieństwem wystąpienia danego wyniku. Taki sposób ustalania kursów ma zachęcić graczy do typowania wielu rodzajów wyników, co dla bukmachera generuje zyski z prowizji od każdego kuponu. Nie oznacza to jednak, że analizując wysokość kursów i typy dnia nie można osiągnąć zysku – wystarczy dobrze się im przyjrzeć i wybrać te, które potencjalnie dla większości graczy nie przedstawiają większej wartości. Wiąże się to również z tzw. value, czyli wartością danego zakładu dla obstawiającego go gracza. Kupony z najlepszymi kursami nie zawsze są wartościowe, czasami lepiej zainwestować w drużynę mniej lubianą i zakład o niższym kursie, który później przyniesie większą wygraną.

Rozważnie dobieraj swoje cele

Podstawowym błędem jest nastawianie się od początku na wielką wygraną. Ich prawdopodobieństwo nie jest tak wysokie, jak mogłoby się wydawać. Na początku przygody z obstawianiem u bukmachera warto więc skupić się na pozyskaniu umiejętności wyszukiwania okazji z wysokim value, niż stawianie na „pewniaki” – na nich nie stracisz, ale też niewiele zyskasz. Korzystaj z wiedzy i doświadczenia graczy, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami na blogach branżowych, śledź typy dnia i próbuj swoich sił, pamiętając o podstawowych zasadach rachunku prawdopodobieństwa. Zaprzyjaźnij się z matematyką – ona pomoże Ci osiągnąć sukces w typowaniu u bukmachera.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here