Wakacyjny limit petentów

Interesanci wciąż rzucają gromy na obsługę w Wydziale Komunikacji chełmskiego magistratu. W ubiegłym tygodniu znowu zwracali uwagę na długie kolejki i brak mocy przerobowych u urzędników. Dlaczego tak się dzieje? Bo – jak tłumaczą w ratuszu – trwa sezon urlopowy i petentów Wydziału Komunikacji obsługuje mniej pracowników niż zazwyczaj. Wprowadzono dzienne limity przyjęć interesantów rejestrujących auta, którym wydawane są specjalne numerki „na godzinę”. Czy to ostudzi emocje?

Kolejny raz w ciągu ostatnich tygodni Czytelnicy „Nowego Tygodnia” zwracają uwagę na problemy z załatwieniem formalności w Wydziale Komunikacji UM Chełm. Sytuacja zmienia się tam jak w kalejdoskopie. Najpierw, do 16 czerwca, wszystkie sprawy związane z rejestracją pojazdów można było załatwić, wyłącznie wrzucając dokumenty do urny. 17 czerwca w magistracie, w tym także w Wydziale Komunikacji, przywrócono pełną obsługę interesantów, która – jak wszędzie – przebiegać ma w reżimie sanitarnym. Ale potem – jak przyznają w ratuszu – w Wydziale Komunikacji nastąpiła „krótka awaria…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 20.07.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here