Wózek golfowy Clicgear – najpopularniejszy model na rynku golfowym

Wózek golfowy to sprzęt, który może skutecznie zadbać o komfort podczas gry na polu golfowym i jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdego golfisty.

Wózek golfowy Clicgear – jak model będzie odpowiedni na pole golfowe?

Ważne, aby był on dostosowany do potrzeb i wymagań użytkownika. Clicgear wózek golfowy 4.0  to jeden z najpopularniejszych wózków na rynku. Nic w tym dziwnego, to niezwykła jakość wykonania i funkcjonalność, która została nagrodzona w 2007 roku na Orlando PGA Show. To trójkołowy model o bardzo lekkiej i wytrzymałej konstrukcji. Pozwala na  bezproblemowe poruszanie się we wszystkich kierunkach, ale także łatwość transportu, przechowywania czy jego podnoszenia.  Dzięki zastosowaniu Hinge istnieje możliwość łatwego przemieszczania się, składania i rozkładania wózka. Opatentowany system składania wózka pozwala na jego szybkie złożenie do niewielkich rozmiarów, czyniąc go niezwykle kompaktowym i łatwym w przechowywaniu.

Dzięki wyposażeniu modelu w plastikowe kółka możliwe jest bezproblemowe poruszanie się na suchym trawniku, jak i gęstym rafu. Jednak to nie wszystko, wózek golfowy Clicgear to przede wszystkim duża pojemność oraz praktyczny uchwyt na butelkę. Pozwala na przechowywanie nie tylko wielu akcesoriów, ale także napojów. To również nowy mechanizm hamulca, za pomocą którego możliwe jest szybkie i bezproblemowe zatrzymanie wózka, bez względu na rodzaj terenu, na jakim aktualnie się znajduje. Model ten stworzony został w wielu różnorodnych kolorach, dlatego każdy golfista znajdzie idealny wózek dostosowany do swoich potrzeb.

Wózki golfowe – niezbędny sprzęt dla każdegogolfisty

Sklep golfowy BogiGolf oferuje mnóstwo różnorodnych modeli wózków golfowych, ale także innych akcesoriów przydatnych do gry w golfa. Szczególnie popularnym i polecanym modelem wózka jest Clicgear, dzięki któremu przechowywanie akcesoriów i całego sprzętu stanie się niezwykle komfortowe i wygodne. Pozwala na przechowywanie niezliczonej liczby akcesoriów gwarantujących przyjemną grę. To nie tylko miejsce na piłki golfowe, ale także telefon komórkowy, portfel czy klucze do samochodu. Z całą pewnością to model, który nie bez powodu stał się jednym z najpopularniejszych wózków na świecie.

Materiał partnera