Wracają Dni Włodawy

Po dwóch latach przerwy do kalendarza imprez miejskich wracają Dni Włodawy. I to z przytupem, bo imprezę ma otworzyć sam prezydent Andrzej Duda. Nie zabraknie też muzycznych gwiazd. Zagrają m.in. Cleo i Patrycja Markowska.

Jeszcze nie wiadomo, ile potrwają tegoroczne Dni Włodawy. Na pewno główna część sztandarowej miejskiej imprezy odbędzie się w niedzielę, 3 lipca. Miejscem, gdzie stanie scena, będzie oczywiście wyremontowany czworobok. I to właśnie jego oficjalnego otwarcia ma dokonać prezydent Andrzej Duda. Miejskie władze otrzymały z jego kancelarii wstępne potwierdzenie prezydenckiej wizyty we Włodawie, ale ze względu na napięty grafik głowy państwa nie jest jeszcze znana dokładna data jego przyjazdu.

Może to być 3 lipca, ale i może się zdarzyć, że A. Duda przyjedzie do miasta dzień wcześniej, czyli w sobotę (2 lipca). W takim wypadku zakończenie rewitalizacji i oficjalne otwarcie czworoboku odbędzie się właśnie w ten dzień. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią i strefą z zakazem przebywania do Miasta Trzech Kultur wracają koncerty plenerowe w postaci Dni Włodawy. Gwiazdami imprezy będą Cleo oraz Patrycja Markowska. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here