Wyryki zapraszają na Jarmark Leśny

Twórcy ludowi, rękodzielnicy, producenci tradycyjnych wyrobów spożywczych mogą już zgłaszać swój akces do dwunastej edycji Jarmarku Leśnego w Wyrykach. Za udostępnienie stoisk organizatorzy nie pobierają opłat, wystarczy przekazać na ich rzecz jakiś upominek ze swojego asortymentu.

Wójt gminy Wyryki oraz dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyrykach zapraszają rzemieślników, rękodzielników i twórców ludowych wykonujących artykuły dekoracyjne, wyroby ceramiczne, wyroby z drewna, metalu, wikliny, biżuterię i inne, w tym także regionalne i tradycyjne produkty spożywcze na XII Jarmark Leśny w Wyrykach, którego tegoroczna odsłona odbędzie się w niedzielę (10 lipca) na placu naprzeciwko Urzędu Gminy. – Zgłoszenia można dokonać drogą mailową na adres sekretariat@wyryki.eu lub telefonicznie pod numerem

82 59 13 003 do 5 lipca – mówi Hanna Czelej, dyrektor biblioteki. – Treść zgłoszenia musi zawierać imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy oraz asortyment. Ustawianie stoisk będzie możliwe od godziny 9 rano do południa. Jarmark potrwa do godziny 18. Nie przyjmujemy żadnych opłat od wystawców, jedynym warunkiem udziału w Jarmarku jest przekazanie na rzecz organizatorów upominku ze stoiska – dodaje Czelej. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here