Zadziałał efekt domina

Kobieta wymusiła na skrzyżowaniu i uderzyła w drugi pojazd. Ten z kolei uderzył w kolejny. Po piątkowym karambolu na osiedlu Zachód karetka zabrała poszkodowanego do szpitala.

Kompletnie zdezelowane auta i jedna ofiara. To efekt piątkowego (późnym wieczorem 4 września) zdarzenia na osiedlowej drodze.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Ford, 36-letnia mieszkanka powiatu hrubieszowskiego, wjeżdżając z drogi podporządkowanej na skrzyżowanie uderzyła, w samochód marki Honda, którym kierował 26-letni chełmianin.

Następnie, w wyniku tego, honda uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód marki Seat, którym kierował 19-latek z gminy Chełm – relacjonuje kom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. – Z obrażeniami ciała do szpitala przewieziony został kierowca hondy. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – dodaje kom. Czyż.

Okoliczności tej groźnie wyglądającej kolizji ma wyjaśnić policja. Mundurowi apelują o zachowanie ostrożności na drodze. (pc, fot. Policja)