Zagrają w turnieju finałowym o Puchar Prezesa PZPN!

Młodzi piłkarze BKS Lublin wygrali halowy turniej o Puchar Prezesa LZPN w kategorii U 12.

W nagrodę oprócz okazałego trofeum wręczonego przez Zbigniewa Bartnika, sternika lubelskiego związku, podopieczni trenera Wojciecha Leszczyńskiego wywalczyli prawo gry w finałowych zawodach o Puchar Prezesa PZPN, które w lutym odbędę się w Warszawie.
Podczas turnieju eliminacyjnego rozgrywanego w hali Zespołu Szkół w Piaskach zespół BKS z pięciu spotkań wygrał cztery i jedno zremisował. Lublinianie pokonali kolejno Jedynkę Krasnystaw 6:1 (bramki dla BKS: Mulawa 2, Karapuda, Gieroba, Bartoszek, Borkowski), Motor Lublin 2:1 (Karapuda, Paradziński), Górnika Łęczna 2:1 (Mulawa 2), Avię Świdnik 2:0 (Karapuda, Gieroba) oraz podzielili się punktami z Lublinianką, remisując 1:1 (Mulawa).
Z 13 punktami BKS zajął pierwsze miejsce i na podium o cztery punkty wyprzedził Górnika Łęczna i aż o sześć Avię.
Czwarte miejsce zajęła Jedynka Krasnystaw (6 pkt.), piąte Lublinianka (5), a szóste Motor (3).
Zespół BKS występował w turnieju w składzie: Mateusz Robak, Łukasz Mulawa, Damian Paradziński, Jan Matyjaszczyk, Jakub Bartoszek, Stanisław Gieroba, Stanisław Karapuda, Szymon Winkler, Szymon Drążyk i Dawid Górski.  BAS