Zbieranina Team z Pucharem Starosty Włodawskiego

(12 stycznia) W hali sportowej ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie Wojciech Myć – sędzia międzynarodowy polskiej ekstraklasy zorganizował Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Włodawskiego.

Przybyło dziewięć amatorskich zespołów. Rywalizacja była bardzo emocjonująca, a poziom wyrównany. Na pewno wielką atrakcją był fakt sędziowania meczów przez arbitra o tak wysokich kwalifikacjach. Turniej otworzył wicestarosta Tomasz Korzeniewski, zaś zakończył i wręczał puchary oraz medale starosta Andrzej Romańczuk. W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny UMCS Lublin i Polesie Urszulin.

Akademicy z Lublina nie dali szans rywalom i pokonali rywali 4:0. Zdecydowanie emocjonujący był finał, gdzie zmierzyły się zespoły Różanianka Różanka i Zbieranina Team. W normalnym czasie (dwa razy po 10 minut) wynik był bezbramkowy, choć sytuacji każda z drużyn miała co niemiara. Równie bezbramkowo było po dogrywce.

Zdecydowały więc rzuty karne, w których lepsza była Zbieranina i to ona cieszyła się z Pucharu Starosty Włodawskiego. (pk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here