Zimowe strzelanie

Mnóstwo białego puchu za oknami kierują myśli do sportów zimowych i białego szaleństwa. Równie atrakcyjna, a może nawet bardziej emocjonująca może być wizyta na strzelnicy. Strzelanie w zimowych warunkach gwarantuje nowe przeżycia, a przy okazji można nauczyć się obsługiwać broń.

Strzelnice360.pl zapraszają na rodzinną czy grupową wizytę na strzelnicy. Na strzelnicy taktycznej w Kumowej Dolinie (przed strzelnicą myśliwską) można postrzelać z kałasznikowa, karabinków M4, szotgunów i z nowoczesnych pistoletów Glock, Walther czy Sig Sauer. Miłośnicy staroci mogą liczyć na legendarnę TT-kę, Makarowa, Mosina, czy polskiego Tantala. Wielbiciele klasyki mogą liczyć na szeroki wybór rewolwerów. Wystarczy zadzwonić i umówić się na strzelanie.

– Zima nie jest żadną przeszkodą dla strzelania, a wręcz odwrotnie. Warto spróbować strzelania w zimowych warunkach i nawet osoby, które miały już kontakt z bronią, mogą liczyć na nowe emocje. Wystarczy trochę cieplej się ubrać, np. tak jak na narty, a w razie potrzeby zadbamy o ognisko i możliwość ogrzania. Zimowe strzelanie może być nawet bardziej emocjonujące od białego szaleństwa, a na pewno jest bezpieczniejsze i raczej tańsze – mówią instruktorzy z strzelnic360.pl. – Przy okazji można nauczyć się podstawowej obsługi broni, ponieważ przeszkolenie jest już w cenie amunicji i wejścia na strzelnicę. Każde strzelanie poprzedzi bezpłatny podstawowy kurs bezpiecznej obsługi broni krótkiej (pistoletów lub rewolwerów) i broni długiej – karabinów systemu kałasznikowa czy używanych w zachodnich armiach karabinów typu AR-15

Do naszych obiektów łatwo jest dotrzeć nie tylko z Chełma i okolic, ale również z Krasnegostawu czy Włodawy, gdzie nie ma tego typu bezpiecznych strzelnic umożliwiających strzelanie w kilku kierunkach i większych możliwości rozwijania zainteresowań strzeleckich.

Organizatorzy oprócz osób indywidualnych i grup ( możliwa jest organizacja szkoleń strzeleckich czy eventów rozrywkowych dla firm, czy np. wieczorów kawalerskich/panieńskich) zapraszają rodziny z dziećmi. – Wspólne strzelanie jest świetną rozrywką dla całych rodzin. Każdy znajdzie coś dla siebie – mówią instruktorzy. W obecności opiekunów ze strzelania będą mogły skorzystać również dzieci. Dla nich w razie potrzeby organizatorzy przygotowali broń małokalibrową strzelającą amunicja .022 (tzw. kbks-ową). Grupowe czy rodzinne strzelanie może zakończyć się ogniskiem i pieczoną kiełbaską jeżeli uczestnicy wyrażą taką ochotę.

Dodatkową atrakcją na strzelnicy zewnętrznej jest m.in. możliwość strzelania do metalowych celów reaktywnych (tzw. gongów, sygnalizujących natychmiast trafienie) oraz strzelanie do kilku celów umieszczonych na różnych odległościach. Chętni nie muszą mieć oczywiście żadnych zezwoleń, a niezbędny sprzęt ochronny zapewni organizator.

Osoby, które zechcą zdobyć pozwolenie na broń, również mogą liczyć na pomoc i wsparcie w tym zakresie. Od wskazania najszybszej ścieżki, prowadzenia na każdym etapie, poprzez profesjonalne i skuteczne szkolenie przygotowujące do zdania egzaminów na policji.

Strzelania będą prowadzone na strzelnicy taktycznej w Kumowej Dolinie koło Chełma na specjalistycznych osiach strzeleckich zlokalizowanych przed strzelnicą myśliwską PZŁ, za polem paintballowym. Szkolenie może również odbywać się na nowoczesnej klimatyzowanej strzelnicy Falcon. Informacje i zapisy telefoniczne na konkretne godziny:

tel. nr 600 753 722,
email: strzelnice360@gmail.com.