Zostawmy 1 procent we Włodawie

– Zachęcam do przekazania jednego procenta podatku organizacjom użytku publicznego oraz na rzecz osób niepełnosprawnych z Włodawy – apeluje burmistrz Wiesław Muszyński. – To dla nich wielkie wsparcie, szczególnie w czasie pandemii.

Trwa okres rozliczeń podatkowych. Jak co roku, możemy zdecydować o przeznaczeniu 1 procenta naszego podatku. Jedną z możliwości jest przekazanie go na rzecz stowarzyszeń, fundacji itp. Na taką pomoc liczą szczególnie mniejsze, lokalne organizacje, dla których jest to istotne wsparcie. By zachęcić podatników do takich działań, burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński nagrał specjalne wideo, w którym namawia do przekazania 1 procenta podatku na rzecz włodawskich organizacji pożytku publicznego.

– Zachęcam gorąco do przekazania jednego procenta podatku włodawskim organizacjom pożytku publicznego. Realizują one wiele cennych inicjatyw na rzecz naszych mieszkańców, które warto wspierać. Dlatego postarajmy się, aby te środki zostały we Włodawie – mówi. – Przekazanie procenta nic nie kosztuje i nie wymaga wiele czasu. Wystarczy wpisać w odpowiedniej rubryce PIT-u wybrany numer KRS. Co ważne, włodawskie organizacje może wesprzeć każdy, bez względu na miejsce zamieszkania – tłumaczy Muszyński. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here