W 2. rundzie Pucharu Polski

W najbliższą środę (7 września) odbędą się mecze II rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu Lublin. Na tym etapie do rywalizacji przystąpią już czwartoligowcy. Lublinianka o godz. 16:45 zmierzy się w Bychawie z Granitem.
W przypadku wygranej w kolejnej rundzie, zaplanowanej na 7 października, zespół z Wieniawy zmierzy się z wygranym z pary Płomień Trzydnik Duży – Stal Kraśnik.
Oprócz Lublinianki w II rundzie zagra także KS Lublin. Drużyna, złożona z byłych naszych ligowców (m.in. Mariusz Sawa, Mirosław Budka, Jacek Ziarkowski, Paweł Pranagal), a nawet reprezentantów Polski (Grzegorz Bronowicki!) zmierzy się 7 września o godzinie 16:45 w Piotrowicach z POM Iskrą. Dla KS Lublin środowa potyczka będzie już trzecią w tej edycji PP. W rundzie wstępnej oraz 1. rundzie oldboje wygrywali swoje mecze po 5:3. Najpierw pokonali Milę Turka, a następnie Sygnał.
Pozostałe pary drugiej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu Lublin: Ludwiniak Ludwin – Polesie Kock, Opolanin Opole Lubelskie – Powiślak Końskowola, Orion Niedrzwica Duża – Lewart Lubartów, Perła Borzechów – Górnik II Łęczna, Victoria Rybczewice – Cisy Nałęczów, Wisła II Puławy – MKS Ryki. Wszystkie mecze zaplanowano na 7 września.
Wolny los – Janowianka.