Bal dla Kasi

Czy można pomóc chorej na nowotwór kobiecie i świetnie przy tym się bawić? Oczywiście, że tak. Warunek jest jeden. Trzeba wziąć udział w balu charytatywnym na rzecz Kasi Antoniuk, który odbędzie się w sobotę w ośrodku Sanvit w Okunince.

Kasia Antoniuk to mama dwójki chłopców. W lipcu tego roku dowiedziała się, że ma raka piersi. Niestety, kolejne badania potwierdziły przerzuty na kości, więc sprawa jest bardzo poważna i wymaga szybkiego działania. Oprócz chemioterapii i radioterapii jest wiele innych skutecznych terapii, które pozwolą Kasi przezwyciężyć nowotwór i wrócić do normalnego życia. Problem w tym, że są bardzo kosztowne, a jej rodziny nie stać na sfinansowanie leczenia z własnych środków.

Już w sobotę (6 listopada) nadarzy się świetna okazja, by jej pomóc. Włodawski Dom Kultury i ośrodek wypoczynkowy Sanvit w Okunince organizują bal charytatywny na rzecz pani Kasi. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na jej leczenie. W programie imprezy przewidziano świetną zabawę z zespołem Cookies Band, koncert życzeń z DJ’em Ario, licytacje i pokaz ledshow.

Bilety w cenie min. 75 zł są do nabycia w kasie kina lub w sekretariacie WDK-u od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 15. Kto chce wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu musi się spieszyć, bo ilość biletów jest ograniczona. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here