Bogdanka Arka Chełm wraca na fotel wicelidera i do… telewizji

Po sobotniej wygranej przed własną publicznością z AZS AGH Kraków 3:1 (25-18, 19-25, 25-18, 25-14) chełmska drużyna wróciła na fotel wicelidera 1. Tauron Ligi Siatkarzy,  spychając z niego świdnicką Avię, która niespodziewanie uległa u siebie Lechii Tomaszów Mazowiecki 1:3.

W sobotnim meczu z akademikami z Krakowa podopieczni Bartłomieja Rebzdy tylko na chwilę stracili kontrolę nad spotkaniem przegrywając drugiego seta do 19. W pozostałych trzech odsłonach nasi zawodnicy byli wyraźnie lepsi od przeciwników, w czwartym secie rozbijając ich do 14. MVP meczu został Łukasz Łapszyński.

Przed naszą drużyną teraz arcyważne spotkanie. W najbliższej, 14 kolejce chełmianie zmierzą się w ten czwartek (14 grudnia) na wyjeździe z Avią Świdnik. Mecz będzie transmitowany na żywo w Polsacie Sport. Początek o godz. 20.00.