Brąz Michała Zielińskiego!

Michał Zieliński z z MLUKS Zapasy Włodawa wywalczył brązowy medal Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym!

Podopieczny trenerów Roberta Lenarta i Arkadiusza Wolińskiego podczas turnieju rozgrywanego w Chęcinach przegrał w kat. 92 kg tylko jeden pojedynek, w 1. rundzie z Jakubem Dudą z Slavia Ruda Śląska, późniejszym finalistą. W drodze do walki o brąz Zieliński pokonał kolejno: Patryka Orzechowskiego (KS Zieloni Stargard), Adriana Komzę (Lotnik Wrocław) i Maksymiliana Jakubca (ZKS STAL Rzeszów).

W walce decydujące o 3. lokacie włodawianin wygrał z Jakubem Pabichem z ZTA Zgierz.
Pozostałe miejsca zawodników MLUKS Zapasy w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów w stylu wolnym: 60 kg: 28-30. Mikołaj Lichaczewski * 65 kg: 18. Jan Lenart, 30-33. Mikołaj Łobacz * 71 kg: 27. Mikołaj Paprota * 80 kg: 16. Adrian Grzywaczewski.(bas)