Burmistrz podziękował służbom

Na ręce komendanta włodawskiej Policji wpłynęło podziękowanie od burmistrza Włodawy. Włodarz miasta dziękuje służbom i instytucjom za przeprowadzone działania podczas pożaru budynku wielorodzinnego, do którego doszło pod koniec sierpnia. Konieczna była wówczas ewakuacja mieszkańców.

Do zdarzenia doszło 31 sierpnia. W bloku mieszkalnym przy ulicy Spokojnej we Włodawie doszło do pożaru. Konieczna była akcja ratowniczo-gaśnicza. Ewakuowano wówczas prawie 20 osób. – Do włodawskiej komendy wpłynęły podziękowania od burmistrza Wiesława Muszyńskiego, który wyraził słowa uznania zarówno dla Komendy Powiatowej Policji we Włodawie jak i pozostałych służb i instytucji zaangażowanych w zdarzenie – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie.

– Włodarz miasta w szczególności podziękował za poświęcenie, ofiarność, profesjonalne przeprowadzenie akcji, a także za rozwagę. Jest nam niezmiernie miło za docenienie działań policjantów oraz kierownictwa komendy, którzy prowadzili działania podczas akcji. To dowód na to jak sprawne są wspólne działania służb i instytucji w sytuacjach kryzysowych. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here