Chełmianie na Gali MMA

Tłumy sympatyków mocnych wrażeń pojawiły się w hali im. Tadeusza Ruta w Przeworsku, by podziwiać pojedynki w kolejnej Galę Mieszanych Sportów Walki „Carpathian Warriors”. Na zawodach nie zabrakło sportowców z Chełma.


W sumie odbyło się 13 walk, w trzech zaprezentowali się zawodnicy chełmskiej Fabryki Sportu. Grzegorz Stelmasiewicz (Fabryka Sportu Chełm) skrzyżował rękawice z reprezentantem organizatorów Pawłem Cieślińskim (Sparta Przeworsk).

Po wielokrotnej wymianie ciosów, chełmianin został niefortunnie trafiony w szczękę, co spowodowało pęknięcie wargi. Pojedynek został przerwany przez ratowników, a reprezentanta Chełma nie dopuszczono do kolejnej rudy. Warto dodać, że po pierwszej Grzegorz prowadził na punkty.

Kolejna walka zakończyła się przed czasem. W drugiej rundzie, po olbrzymiej dominacji nad przeciwnikiem z Przeworska, Kamil Mękal (Fabryka Sportu Chełm) wygrał po ciosach w parterze z Dawidem Pietluch przez TKO. Podopieczny Marcina Poźniaka i Kamila Mirzwy może pochwalić się już kolejnym zwycięstwem z rzędu.

Kibicom bardzo podobała się walka kobiet. Reprezentantka Fabryki Sportu Chełm – Angelika Sobczuk trafiła na bardzo dobrą rywalkę Karolinę Sobek (Spartakus Rzeszów). Po trzech rundach wyczerpujących wymian, pojedynek zakończył się przegraną chełmianki na punkty. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here