Chuligani pod szkołą

Dwaj chuligani zaczepiali przy szkole idących na zajęcia uczniów, wymuszając od nich papierosy. Odmowy nie tolerowali, a kto im się nie spodobał, dostawał z pięści. W ten sposób pobili trójkę nastolatków.

W piątek (19 listopada) włodawski dyżurny otrzymał zgłoszenie o pobiciu ucznia jednej z włodawskich szkół średnich. – Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie i ustalili, że przed wejściem do szkoły dwóch 20-latków zaczepiało uczniów idących na zajęcia – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. – Jak ustalili mundurowi, jeden ze sprawców uderzył nastolatka pięścią w twarz, a drugiego w głowę i plecy.

Natomiast drugi miał wyzywać uczennicę i ją także uderzyć w twarz. Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn: mieszkańca gminy Stary Brus i włodawianina. Śledczy na podstawie zebranego materiału przedstawili im zarzuty. Mieszkaniec gminy Stary Brus odpowie za uszkodzenie ciała oraz naruszenie nietykalności cielesnej. Grozi mu kara do 2 lat więzienia. Natomiast włodawianin jest podejrzany o znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej. Taki czyn jest zagrożony rokiem pozbawienia wolności – dodaje Tadyniewicz. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here