Dla każdego coś miłego

Zawody sportowe i wędkarskie, spektakle, pokazy oraz występy artystyczne – już w piątek (1 lipca) startują Dni Gminy Urszulin. Impreza będzie rozłożona aż na trzy dni: pierwszy upłynie pod znakiem kultury, drugi sportu, zaś trzeci rozrywki i dobrej zabawy.

Oficjalnie Dni Gminy Urszulin zaczną się w piątek o godz. 16. Wtedy swoje podwoje dla gości otworzy Gminny Ośrodek Kultury, w którym będzie można obejrzeć spektakle teatralne oraz wziąć udział w pokazie filmów wirtualnej rzeczywistości. Na sobotę (2 lipca) przewidziano zmagania sportowe. Tego dnia rozegrane zostaną zawody wędkarskie oraz turnieje piłki nożnej i siatkówki.

Finał Dni Gminy Urszulin zaplanowano na niedzielę (3 lipca). Wójt Tomasz Antoniuk o godz. 15 dokona otwarcia wydarzenia i powita gości, którzy będą mogli m.in. podziwiać efekty pracy instruktorów pracujących z dziećmi i młodzieżą w GOK-u, obejrzeć występ miejscowego zespołu śpiewaczego oraz pokaz strażacki, a na koniec dnia zgromadzić się pod sceną na koncertach kilku zespołów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Exaited, po którego występie zacznie się dyskoteka pod chmurką. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here