Dragon piąty w Tarnowie

W Tarnowie odbyły się mistrzostwa Polski LOK w kat. juniorów i seniorów. Dragon Chełm zawody te może zaliczyć do udanych, zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej.

Damian Siedlecki, strzelający w kategorii juniorów, wywalczył dwa srebrne medale – w konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów i karabinu dowolnego 60 strzałów. Z kolei w karabinie dowolnym w trzech postawach 3 razy 30 strzałów zdobył medal brązowy. Ustanowił przy okazji dwa nowe rekordy życiowe – w postawach i w karabinie pneumatycznym. Aleksandra Wawron zajęła czwarte miejsce w karabinie dowolnym trzy postawy w kategorii seniorek.

Ponadto w karabinie dowolnym oraz w karabinie pneumatycznym sklasyfikowana została na miejscu piątym. Drużynowo Dragon Chełm zajął piąte miejsce. W klasyfikacji województw – dzięki staraniom zawodników Dragona, bo tylko oni reprezentowali nasze województwo – województwo lubelskie również uplasowało się na piątym miejscu. W zawodach wzięło udział ponad 150 zawodników i zawodniczek z 31 klubów strzeleckich z terenu całego kraju. (k)