Dzień Seniora w Białopolu

(16 listopada) Odbył się w Białopolu Dzień Seniora. Po tłustym czwartku i Światowym Dniu Inwalidy była to już trzecia w tym roku impreza zorganizowana przez lokalny Związek Emerytów i Rencistów.

Przybyłych gości powitali prezes związku Danuta Duda wraz zastępcą Krzysztofem Soroką. W imprezie wzięli udział m.in. Ryszard Dziewulski – zastępca okręgowego związku w Chełmie, skarbnik – Maria Kaszczuk, Ryszard Daniluk – radny gminy Białopole oraz przewodniczący rady – Waldemar Wilgos.

Specjalnie dla seniorów wystąpił zespół remedium, a o zabawę do późnych godzin nocnych zadbał dj Wodzirej Atomic. Na stołach nie zabrakło oczywiście smacznego poczęstunku.

– Tę i wcześniejsze imprezy udało się zorganizować dzięki pomocy lokalnych sponsorów, należą do nich: Urząd Gminy Białopole, Bank Spółdzielczy w Białopolu, sklep „Lewiatan” Agnieszka Krasnowska w Buśnie, GS Samopomoc Chłopska w Białopolu, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Chełm – Andrzej Zając, radny gminy Białopole – Ryszard Daniluk, właściciel firmy Oponus w Buśnie – Mirosław Kokoszka – wymieniają w podzięce organizatorzy. (opr. pc)