Dziewczęta z Szóstki piąte w województwie

Drużyna SP nr 6 w Chełmie zajęła piąte miejsce w finale wojewódzkim igrzysk dzieci w piłkę nożną dziewcząt.


Finał wojewódzki igrzysk dzieci w piłkę nożną dziewcząt odbył się na Orliku przy ZSEiM w Chełmie. Do zawodów awansowała jednak szkoła z Chełma – triumfatorzy rywalizacji w regionie – SP nr 6. Ostatecznie dziewczęta z Szóstki zajęły w województwie 5. miejsce. Triumfowała SP nr 5 z Kraśnika. SP nr 6 grała w składzie: Marika Piwowar (klasa 6b), Rita Podkańska (6b), Julia Kruk (6b), Hanna Przebierowska (6b), Sara Pasikowska (6b), Martyna Kuryluk (6a), Mira Berniker (6a), Weronika Stocka (5b) i Michalina Pogorzelec (6b). Trenerem dziewcząt jest Piotr Jabłoński. (kg)