Gdzie kawa i cukier?

Informacje o pomocy przekazywanej szpitalom rozbudziły wyobraźnię pracowników szpitala. Dopytują, gdzie podziała się paleta cukru i kawy przekazana personelowi chełmskiej lecznicy. – Nigdy nie dostaliśmy pomocy spożywczej w takiej ilości – tłumaczy zaskoczona dyrekcja.

Od początku epidemii koronawirusa pracownicy służby zdrowia spotykają się, z małymi wyjątkami, z życzliwością ludzi i firm. A ci okazują ją w przeróżny sposób, także przekazując pogotowiu czy szpitalowi najpotrzebniejsze sprzęty, kupując materiały ochronne czy fundując posiłki. Od początku pandemii na pomoc mieszkańców i chełmskich firm mógł też liczyć miejscowy szpital.

Do niego także, oprócz materiałów ochronnych, trafiała drobna pomoc spożywcza. Ale ostatnio w szpitalu poszła plotka, że gdzieś „zawieruszyła” się paleta cukru i kawy. – Została przekazana szpitalowi dla personelu medycznego i pacjentów…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 11.05.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.