Grad medali Satori

W sobotę zawodnicy Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori uczestniczyli w piątym turnieju o puchar wójta gminy Zamość.

W imprezie udział wzięło 220 zawodników z 15 klubów, w tym z Ukrainy. Wyjazd zakończył się sukcesem podopiecznych sensei Bartłomieja Zakrzewskiego i sensei Wojciecha Kłodnickiego, którzy wywalczyli 19 medali i drużynowi zajęli piąte miejsce. Złoto dla Satori zdobyli: Aleksandra Jaszczuk, Bartosz Pachuta, Tycjan Bielak, Mateusz Hurko, srebro – Hanna Grochecka, Julia Nowak, Marcel Grabowski, Brajan Saja, Oliwier Andrejczuk, brąz – Oliwia Urbańska, Angelika Chomik, Wiktoria Kaniewska, Natalia Błaszczuk, Jakub Olasek, Bartłomiej Kiryk, Robert Kasprzak, Maciej Koguciuk, Szymon Budziński, Filip Sierpiński. Organizatorem i sędzią głównym zawodów był shihan Krzysztof Policha (5 dan). (kg)